Enter your keyword

O nás

O nás

Swiss Pac se pohybuje mezi výrobci flexibilních obalových materiálů, specializující se na stojící (stand up) uzavíratelné obaly, kávové ventilové obaly, nápojové obaly, tištěné role, přizpůsobivé obaly, odplyňovací ventily, zipy a plastové odměrky již po více než třicet let.

Společnost drží velkou zásobu rozmanité palety svých výrobků a tím jsme schopni velmi rychle dodat i menší množství obalů našim zákazníkům.

Veškeré produkty jsou vyráběny továrně umístěné v Indii ve městě Vadodara. S využitím techniky hlubotisku je naše společnost schopná dodávat detailně a precizně zpracovaný obalový materiál potisknutý až 9 barvami. Celosvětového pokrytí dosahujeme díky obchodním oddělením v USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu a Velké Británii a jsme schopni poskytnout svým zákazníkům podporu od koncepčního briefu přes design a grafické zpracování až po samotnou výrobu a dodání.

Mezi naše odběratele patří zejména výrobci z odvětví: potraviny, nápoje, léčiva a farmaceutické výrobky, průmyslové zboží, zdraví a krása, domácí potřeby, výživa a doplňky stravy, maloobchodní zboží a krmiva.